سیگنال فارکس   سایت بتکارت   Betcart   بتکارت   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   سفارش رپورتاژ آگهی   خرید دستگاه لیزر مو   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
سفر خارجي روش هاي خريد بليط چارتر ارزان

روش هاي خريد بليط چارتر ارزان
 
نويسندگان
لینک دوستان
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 35
دیروز : 11
افراد آنلاین : 1
همه : 2165

ساحل مخفي مكزيكو

يك سوراخ شكاف در سطح جزيره سرسبز سرسبز به يك ساحل مخفي ، با سايه كافي ، آفتاب و آب شفاف و شفاف باز مي شود.

پلايا دل آمور ، معروف به ساحل پنهان ، يكي از ويژگي هاي يكي از جزاير ماريتا است كه در حدود 22 مايل دريايي در غرب پورتو والارتا ، مكزيك ، در دهانه خليج بندرا قرار دارد. به نظر مي رسد چيزي از يك رمان فانتزي باشد: يك غار شني وسيع و با آبهاي آبي اقيانوس آرام كه به آن هجوم مي آورد. جزاير ماريتا گروهي از جزاير غير مسكوني است كه در اثر فوران آتشفشان زير آب تشكيل شده است. آنها شگفتي هاي طبيعي هستند ، اما اين چيزي غير از فعاليت آتشفشاني بود كه ساحل گودال را به روشنايي كشاند.

شايعه شده است كه حفره اي كه ساحل پنهان را ايجاد كرده است نتيجه بمب گذاري هاي عمدي بوده است. جزاير ماريتا هميشه به طور كامل خالي از سكنه بوده است ، و آنها را به سايت هاي ايده آل براي آزمايش نظامي توسط دولت مكزيك تبديل كرده است. از اوايل دهه 1900 ، سلاح ها و توپخانه ها در جزاير ماريتا آزمايش شدند ، فاصله اي امن با شهروندان مكزيكي ، اما براي توپوگرافي ماريتا چندان ايمن نيست. بمب هاي آزمايشي علت شناخته شده بسياري از غارها و سازندهاي سنگي در اين جزيره است ، احتمالاً از جمله ساحل پنهان.

در دهه 1960 دانشمند ژاك كوستو اعتراض خود را نسبت به فعاليتهاي مضر انسان در جزاير اعلام كرد. در سال 2005 ، سرانجام اين جزاير به عنوان پارك ملي ، Parque Nacional Islas Marietas نامگذاري شدند و تنها فعاليت را شنا كردن ، كاياك سواري ، آفتاب گرفتن و ساير انواع تفريح ​​كردند و شكار و ماهيگيري در اطراف جزاير را ممنوع كردند. همچنين ، بعداً ، اين پارك به عنوان ذخيره گاه زيست كره يونسكو تعيين شد. آزمايش هاي گسترده نظامي براي دهه ها به گياهان و جانوران موجود در جزيره آسيب رسانده است ، اما سالها صلح باعث آب و هواي بكر و حيات دريايي جزاير شده است.

ساحل پنهان از خارج ديده نمي شود و فقط از طريق يك تونل آب طولاني كه ساحل را به اقيانوس آرام متصل مي كند قابل دسترسي است. فضاي تقريبي شش فوت بالاتر از سطح آب وجود دارد ، بنابراين بازديد كنندگان مي توانند با شنا يا كاياك سواري به ساحل برسند. اين جزاير خالي از سكنه هستند اما گردشگراني كه براي لذت بردن از حيات وحش متنوع دريايي و عدن استوايي منحصر به فرد Playa del Amor به مناطق مجهز مي شوند ، اغلب از آنها بازديد مي كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۳۱:۲۷ ] [ نرگس عطايي ]

قلعه ويندزور انگلستان

Royal Residences | Windsor Castle - Royal.uk

قلعه ويندزور ، اقامتگاه سلطنتي انگليس كه بر روي پشته اي در لبه شمال شرقي ناحيه ويندزور و ميدن هد در شهرستان بركشاير انگليس قرار دارد. اين قلعه 13 هكتار (5 هكتار) زمين بالاتر از كرانه جنوبي رودخانه تيمز را اشغال كرده است. قلعه ويندزور شامل دو مجتمع ساختماني چهار ضلعي يا دادگاه است كه توسط برج گرد جدا مي شوند. دومي يك برج مدور دايره اي شكل است كه بر روي يك تپه مصنوعي ساخته شده است و براي بسياري از مايل ها در مسطح اطراف آن قابل مشاهده است. دادگاه غرب برج گرد بخش پايين ناميده مي شود. دادگاه در شرق بخش بالايي ناميده مي شود.

در زمان ساكسون (حدود قرن 9) در ويندزور يك اقامتگاه سلطنتي وجود داشت. ويليام اول ("ويليام فاتح") مكان فعلي را ساخت و تپه اي با قله اي در حدود 1070 ساخت. هنري دوم اين برج را با برج مدور جايگزين كرد و ديوارهاي خارجي را به شمال ، شرق و جنوب اضافه كرد. در قرن سيزدهم هنري سوم ديوار جنوبي و انتهاي غربي بخش پايين را تكميل كرد و يك نمازخانه سلطنتي در محل نمازخانه يادبود آلبرت امروزي ساخت. ادوارد سوم در سال 1348 اين كليساي كوچك را به عنوان مركز جديد نظم كالاهاي بي نظير ساخته و ساختمانهاي قلعه در بخش فوقاني را به آپارتمانهاي مسكوني پادشاهان تبديل كرد. اين آپارتمان ها توسط چارلز دوم بازسازي و بعداً توسط جورج چهارم بازسازي شد تا علاوه بر پادشاهان ، توسط بازديد كنندگان ايالت نيز استفاده شود.

بخش پايين شامل كليساي مقدس جورج و كليساي يادبود آلبرت است. نمازخانه St. George’s Chapel كه به عنوان كليساي Order of Garter طراحي شده است ، توسط ادوارد چهارم آغاز شد و يكي از بهترين نمونه هاي معماري به سبك گوتيك عمود است. اين در سال 1528 تكميل شد و بين سالهاي 1921 و 1930 مرمت شد. در كنار آرامگاه سلطنتي در كنار ابي وست مينستر قرار دارد و شامل اجساد هنري ششم ، ادوارد چهارم ، هنري هشتم و جين سيمور ، چارلز اول ، ادوارد هفتم و جورج پنجم است. كليساي كوچك همچنين حاوي نشان هاي جالب توجه شواليه هاي گارتر است. نمازخانه يادبود آلبرت ، ساخته شده توسط هنري هفتم به عنوان مقبره سلطنتي ، توسط ملكه ويكتوريا بازسازي شد و به ياد همسرش نامگذاري شد. در اين نمازخانه جورج سوم ، جورج چهارم و ويليام چهارم دفن شده اند.

بخش بالاي قلعه شامل آپارتمان هاي خصوصي پادشاه و آپارتمان هاي خصوصي براي بازديد كنندگان است. آپارتمانهاي دولتي در بخش فوقاني شامل اتاق واترلو ، تالار سنت جورج و اتاق پذيرايي بزرگ است. بخش فوقاني همچنين محل كتابخانه سلطنتي است كه شامل مجموعه اي بي ارزش از نقاشي هاي لئوناردو داوينچي ، ميكل آنژ ، رافائل ، هانس هولباين جوان و ديگر استادان قديمي است. آتش سوزي در نوامبر 1992 گوشه شمال شرقي بخش فوقاني را نابود كرد. بيشتر نقاشي ها ، مبلمان و ساير گنجينه هاي متحرك نجات يافت ، اما بيش از 100 اتاق از جمله تالار سنت جورج تخريب يا آسيب ديد. ترميم موفق منطقه آسيب ديده در سال 1997 به پايان رسيد.

در مجاورت قلعه در جنوب ، شرق و شمال ، پارك خانگي واقع شده است كه تقريباً از 500 هكتار (200 هكتار) زمين پارك تشكيل شده است. Frogmore ، محل آرامگاه ملكه ويكتوريا و پرنس آلبرت ، در داخل پارك قرار دارد. در جنوب قلعه ، پارك بزرگ واقع شده است ، با حدود 1800 هكتار (700 هكتار). Long Walk ، يك خيابان 3 مايلي (5 كيلومتري) كه به پارك بزرگ منتهي مي شود ، توسط چارلز دوم در سال 1685 كاشته شد. درختان نارون پير آن در سال 1945 با درختان جوانتر جايگزين شد. ويرجينيا واتر ، يك درياچه مصنوعي ، در مرز جنوبي قرار دارد.

ويندزور و ميدنهد ، بخش سلطنتي و اقتدار واحد ، شهرستان جغرافيايي بركشاير ، جنوب انگليس ، واقع در حدود 30 مايلي (48 كيلومتري) غرب مركز لندن. بيشترين اختيارات واحد در شهرستان تاريخي بركشاير نهفته است ، اما شامل مناطقي در شمال رودخانه تيمز است كه متعلق به شهرستان تاريخي باكينگهام شاير است. شهرهاي اصلي ويندزور ، ميدنهد (مركز اداري) و آسكوت توسط بيش از ده روستا احاطه شده اند ، كه بسياري از آنها با رودخانه تيمز مرتبط هستند.

Various Projects At Windsor Castle

مرجع واحد از شمال غربي هم مرز است و در شمال شرقي با تيمز دو نيم شده است. مرز تپه هاي گچي در جبهه رودخانه نزديك شهر ("محله") كوكام در شمال غربي قرار دارد. ويندزور و ميدن هد از نظر كشاورزي از نظر توليدي بخصوص قابل استفاده نيست ، اما خاكهاي ماسه اي و رسي دره از رشد كوههاي كوهستاني ، پارك لند (به عنوان مثال ، پارك بزرگ ويندزور) و جنگل ويندزور پشتيباني مي كنند. علاوه بر شهرهاي باستاني ويندزور و ميدن هد ، قلعه ويندزور ، محل اقامت طولاني مدت سلطنتي انگليس ، در مرزهاي واحد وحدت است. اينها سالانه انبوه گردشگران را جذب مي كند ، همانطور كه مناطق ديدني تيمز در نزديكي ميدن هد. شهر و كالج ايتون از ويندزور در آن سوي تيمز قرار دارد و كل منطقه حفاظت شده تاريخي است. يكي از با ارزش ترين دارايي هاي ويندزور و ميدن هد ، اشغال مناطق روستايي بكر از جمله 4800 هكتار (2000 هكتار) متعلق به تاج و 1000 هكتار (400 هكتار) زمين National Trust است. روستا و رودخانه با شبكه اي از مسيرهاي پياده روي عمومي ، پل هاي آزاد و راه هاي پر رفت و آمد قابل دسترسي است. ارتباطات جاده اي و ريلي بسيار عالي هستند و فرودگاه هاي هيترو و گاتويك گريت لندن تقريباً در اين نزديكي هستند. مساحت 76 مايل مربع (197 كيلومتر مربع). تركيدن. (2001) 133،626؛ (2011) 144،560.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۰۴:۴۵ ] [ نرگس عطايي ]

ساگرادا فاميليا در اسپانيا، شاهكار بي تكرار كليساهاي جهان

تاريخچه غير مجاز مي باشدrada Familia

اين كليساي باستاني در اسپانيايي با نام "el Templo Expiatorio de la غير مجاز مي باشدrada Familia" شناخته مي شود كه در معناي واقعي كلمه به "معبد بازنشستگي خانواده مقدس" ترجمه مي شود. اگرچه تاريخ شروع رسمي كار باسيليكا 19 مارس 1882 است ، اما ساخت و ساز واقعاً بيش از يك سال بعد در 25 آگوست 1883 آغاز شد.

در اصل ، اين معمار Francisco de Paula del Villar بود كه مسئوليت پروژه را به عهده داشت ، كه وي آن را به سبك كلاسيك گوتيك تصور مي كرد. نقشه هاي او شامل يك كليساي سه شبستان با عناصري مانند پنجره هاي تاول زده ، تكيه گاه هاي خارجي و يك گلدسته سوزني مانند بود كه همگي معماري گوتيك است. اما سرانجام كار در سال 1883 به آنتوني گائودي سپرده شد كه فقط 31 سال داشت. گائودي پروژه اصلي را كاملاً تغيير داد و شروع به ساخت مشهورترين اثر خود كرد كه سبك او را مشخص كرد و باعث شهرت جهاني او شد و به وي اجازه داد به عنوان استاد معماري مدرن شناخته شود.

گائودي از زماني كه اين پروژه را به عهده گرفت تا زمان مرگش در سال 1926 براي ساخت اين معبد بي نظير كه قصد داشت به يك شاهكار جهاني با تركيب همه نمادهاي مسيحيت تبديل شود ، كار كرد.

غير مجاز مي باشدrada Familia يك معبد فدايي است ، به عبارت ديگر ، مكاني براي بزرگداشت جبران گناهان ساخته شده عليه خدا يا قوانين كليسا ساخته شده است. هزينه اين كار مستقيماً از طريق كمك هاي مردمي و بازديدكنندگان تأمين مي شود كه پيشرفت كند ساخت آن را توضيح مي دهد. گائودي حتي يك بار گفت: "معبد بازسازي غير مجاز مي باشدrada Familia توسط مردم ساخته مي شود و اين در آن منعكس مي شود. اين اثري است كه در دست خدا و خواست مردم است". ساخت و ساز هنوز هم ادامه دارد و برنامه ريزي براي اتمام آن تا سال 2026 ، تاريخ نمادين صدمين سالگرد مرگ آنتوني گائودي ، برنامه ريزي شده است.

 

كار

گائودي آگاه بود كه ساخت غير مجاز مي باشدrada Familia قرنها به طول خواهد انجاميد ، به همين دليل او پيشنهاد كرد كه در جلوي كليسا تمركز كند. او مي خواست نسلي كه كار را شروع كرده اند بتوانند از نوعي تكميل بهره مند شوند و همچنين به نسل هاي آينده الهام دهند تا ساخت پروژه اي را كه قبل از زمان آنها آغاز شده بود ادامه دهند.

گائودي تلاش كرد تا ساختمان ساگرادا فاميليا را تعريف كند ، اما او فقط برنامه هاي دقيق سه بخش مهم را انجام داد: شبستان مركزي ، مقدس و نماي جلال. از اين سه طرح براي الهام بخشيدن به ساخت و سازهاي بيشتر ، از جمله نقشه شبستان هاي ديگر و برج هاي مركزي استفاده شده است.

 

نماي ميلادي

نماي تولد ، همانطور كه از نام آن پيداست ، نماد تولد عيسي است. بين سالهاي 1894 و 1930 ساخته شده است ، اين تنها نماي است كه تقريباً تا زمان زنده ماندن گائودي ساخته شده است. گائودي اين نما را نمايشي از ميلاد ، نمادي از زندگي و آفرينش مي دانست. به همين دليل او تزئينات پرشور آن ، از جمله حيوانات و ابزارهاي آميخته با نمادهايي مانند درخت زندگي را معرفي كرد.

رو به شرق (به طور دقيق شمال شرقي) ، سه ورودي دارد كه نمايانگر فضايل الهيات است: اميد به چپ ، ايمان به راست و خيريه در مركز ، همراه با درب عيسي و درخت زندگي. با چهار برج ناقوس كه به سنت متيو ، سنت جود ، سنت سيمون و سنت بارنااباس اختصاص داده شده است ، به اوج خود مي رسد.

 The غير مجاز مي باشدrada Familia - Barcelona, Catalonia (Spain)

نماي شور

كار در نماي شور در سال 1954 آغاز شد و در سال 1976 به اتمام رسيد ، ساخت آن با راهنمايي نقاشي هاي ساخته شده توسط گائودي انجام شد. كارهاي تزئيني پس از اتمام اوليه انجام شد.

همانطور كه از نام آن پيداست ، اين نما به مصائب مسيح اختصاص يافته است ، كه سادگي آن را بدون تزئينات و با سنگ خالي توضيح مي دهد.

گائودي طراحي خود را از نماي شور توصيف كرد: "برخي اين در را بيش از حد اسراف مي دانند ؛ من مي خواستم آن را به ترس تحميل كنم. براي رسيدن به اين هدف ، از ورود سايه ها ، نقوش به داخل و خارج و همه چيز جلوگيري نكردم تا جلوه اي تاريك بدست آورم. من آماده هستم كه اين ساخت و ساز را فدا كنم ، ستونها را بريزم و ايده اي از قساوت فداكاري ارائه دهم. "

 The غير مجاز مي باشدrada Familia - Barcelona, Catalonia (Spain)

نماي جلال

نماي جلال از بين سه نما بزرگترين و مهمترين خواهد بود ، زيرا نمايي است كه به شبستان مركزي بازيليكا دسترسي پيدا مي كند. كار بر روي اين نما از سال 2002 آغاز شد و بنابراين كار چندان درازي نيست.

اين نما به جلال آسماني حضرت عيسي (ع) اختصاص يافته و نشان دهنده ظهور او به بهشت ​​است. گائودي با دانستن اينكه در طول زندگي خود آغاز اين نما را نمي بيند ، تنها چند طرح را نشان مي دهد كه ايده ها و برنامه هاي كلي خود را نشان مي دهد: نمايش هاي مرگ ، قضاوت نهايي و جلال و همچنين جهنم براي هر كسي كه از مسير خدا خارج شود.

برج هاي ناقوس كه باقي مانده اند ساخته مي شوند به سنت آندرو ، سنت پيتر ، سنت پل و ژاك د آلفئوس اختصاص داده خواهد شد.

 

داخلي

اگرچه قسمت خارج غير مجاز مي باشدrada Familia به خودي خود يك كار هنري است ، اما ذكر فضاي داخلي آن را نيز نبايد فراموش كنيم. براي كساني كه فرصت بازديد دارند ، فضاي داخلي به دليل بزرگي ، نور و دكوراسيون تعجب آور است و به دليل اينكه اين بناي تاريخي باورنكردني بسيار فراتر از حد معمول است. بعلاوه ، مانند قسمتهاي بيروني ، فضاي داخلي داراي اهميت مذهبي و نمادين زيادي است كه براساس انجيل و كتاب آخرالزمان ساخته شده است.

فضاي داخلي غير مجاز مي باشدrada Familia نيز به شدت با سبك شخصي گائودي مشخص شده و از طبيعت الهام گرفته شده است. او براي جلوگيري از استفاده از پشتيبان هاي گوتيك ، ستون هايي به شكل تنه درختان ايجاد كرد و احساس حضور در جنگل را بيش از داخل كليسا ايجاد كرد.

طرح زميني غير مجاز مي باشدrada Familia از يك صليب كلاسيك لاتين تشكيل شده است كه شامل يك شبستان متشكل از پنج كشتي است (دريايي كه با دو طرف وثيقه در كنار آن قرار دارد) كه به يك گذرگاه با سه شبستان و يك آپيد با يك سرپناه بزرگ احتياج دارد. به هفت نمازخانه و دو پله مارپيچ باز مي شود كه به گروه هاي كر كه در اطراف آپسيس دسترسي دارند امكان دسترسي دارد.

ابعاد پنج شبستان مركزي 90 متر طول و 60 متر ترانشه است. عرض شبستان مركزي 15 متر و 7.5 متر وثيقه است و در مجموع 45 متر عرض دارد. در مورد ترانشه ، عرض صليب 15 متر است.

The غير مجاز مي باشدrada Familia - Barcelona, Catalonia (Spain)

با توجه به قوس ها ، آنها شكل منحصر به فردي دارند كه از سنگ هاي كليدي سوراخ دار ساخته شده است تا امكان ورود گرماي طبيعي را فراهم كند. سنگهاي كليدي كه شبستان مركزي معبد را مي پوشاند در سال 1993 تكميل شد. در شبستان مركزي ، ارتفاع قوس 45 متر در 30 متر است. در مورد ارتفاع طاق آپسيس ، ارتفاع آن به 75 متر مي رسد.

ساگرادا فاميليا در تعداد

14000 نفر مي توانند در داخل غير مجاز مي باشدrada Familia جاي بگيرند

-          4500 متر مربع

-          برج مركزي به ارتفاع 170 متر به عيسي (بلندترين ساختمان مذهبي جهان)

-          12 زنگ به نمايندگي از 12 حواري عيسي

-          120 متر طول و 90 متر عرض ، به اندازه يك زمين فوتبال

-          بيش از 2.5 ميليون بازديد كننده در سال

 

اطلاعات كاربردي

غير مجاز مي باشدrada Familia باز است:

-          نوامبر تا فوريه از ساعت 9: 00-18: 00

-          آوريل تا سپتامبر از ساعت 9: 00-20: 00

-          اكتبر تا مارس از ساعت 9: 00-19: 00

-          در 25 و 26 دسامبر و 1 و 6 ژانويه از ساعت 9: 00-14: 00

-          فروش بليط 15 دقيقه قبل از زمان بسته شدن متوقف مي شود

 

چگونه مي توان به آنجا رسيد

-          La غير مجاز مي باشدrada Familia با آدرس خيابان Carrer de Mallorca 401 (N 41º 24 '283 "| E 2º 10' 486") در مركز بارسلون واقع شده است.

-          با استفاده از وسايل نقليه عمومي مي توانيد به آنجا برويد:

-          مترو: L5 و L2 ، ايستگاه غير مجاز مي باشدrada Familia

-          اتوبوس: 19 ، 33 ، 34 ، 43 ، 44 ، 50 ، 51 ، B20 و B24.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۴۵:۱۶ ] [ نرگس عطايي ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب